Bilimsel Program

20:00-20:05 Açılış
20:05-20:25 Saç ekimi
Eğitici:
Şule Güngör
20:25-20:35 Tartışma
20:40-21:00 Lipoaspirasyon, Stromal vasküler fraksiyon, Kök hücre uygulamaları
Eğitici:
Ercan Çalışkan
21:00-21:10 Tartışma
21:10-21:25 Ara
21:25-21:40 PRP, mezoterapi
Eğitici:
Emel Güngör
21:40-21:50 Tartışma
21:55-22:15 İp uygulaması
Eğitici:
Şule Güngör
22:15-22:25 Tartışma
22:25-22:30 Kapanış
09:00-09:10 Açılış
Yer:
Konferans salonu
09:10-09:25 Elektrocerrahi
Eğitici:
Sezgi Sarıkaya Solak
Yer: Konferans salonu
09:25-09:35 Tartışma
09:35-09:50 Kriyoterapi
Eğitici:
Gülsüm Gençoğlan
Yer: Konferans salonu
09:50-10:00 Tartışma
10:00-10:15 ARA
10:15-10:30 Fototerapi
Eğitici:
Dilek Bayramgürler
Yer: Konferans salonu
10:30-10:40 Tartışma
10:40-11:00 Dermatolojide lazer uygulamaları
Eğitici:
Arzu Ataseven
Yer: Konferans salonu
11:00-11:10 Tartışma
11:10-11:25 ARA
11:25-11:40 Preoperatif değerlendirme ve hazırlık
Eğitici:
Ayda Acar
Yer: Konferans salonu
11:40-11:50 Tartışma
11:50-12:10 Eliptik eksizyon, biyopsi ve sütür teknikleri (TEORİK)
Eğitici:
Aslı Tatlıparmak
Yer: Konferans salonu
12:10-12:20 Tartışma
12:20-13:00 ÖĞLE YEMEĞİ
13:00-13:30 Cerrahi setlerin teslimi
Yer: Anatomi salonu
13:30-15:30 Eliptik eksizyon, biyopsi ve sütür teknikleri (UYGULAMA)
Moderatör:
Güneş Gür Aksoy
Eğitim materyali: Dana dili
Yer: Anatomi Salonu

Eğiticiler:
Grup 1: Bahar Sevimli Dikicier
Grup 2: Buğra Burç Dağtaş
Grup 3: Leyla Hüseynova
Grup 4: Güldehan Atış
Grup 5: Ece Gökyayla
Grup 6: Aslı Tatlıparmak
Grup 7: Ozan Erdem
Grup 8: Alper Alyanak
Grup 9: Necmettin Akdeniz
Grup 10: Deniz Demirseren
15:30-15:45 ARA
15:45-16:00 Yüz ve saçlı deride cerrahi defektlerin flep ile onarımı (TEORİK)
Eğitici:
Bengü Gerçeker Türk
Yer: Anatomi salonu
16:00-17:00 Yüz ve saçlı deride cerrahi defektlerin flep ile onarımı (UYGULAMA)
Yer:
Anatomi salonu
Eğitim materyali: Dana dili

Eğiticiler:
Grup 1: Bengü Gerçeker Türk
Grup 2: Aslı Tatlıparmak
Grup 3: Ozan Erdem
Grup 4: Necmettin Akdeniz
Grup 5: Gülsüm Gençoğlan
Grup 6: Ece Gökyayla
Grup 7: Alper Alyanak
Grup 8: Buğra Burç Dağtaş
Grup 9: Fatih Göktay
Grup 10: Leyla Hüseynova
09:00-09:15 Tırnak Cerrahisi: Kimyasal matrisektomi ve biyopsi teknikleri (TEORİK)
Eğitici:
Aslı Bilgiç
Yer: Anatomi salonu
09:15-11:15 Tırnak Cerrahisi: Kimyasal matrisektomi ve biyopsi teknikleri (UYGULAMA)
Moderatör:
Fatih Göktay
Eğitim materyali: Tırnak modeli
Yer: Anatomi salonu

Eğiticiler:
Grup 1: Fatih Göktay
Grup 2: Ozan Erdem
Grup 3: Güneş Gür Aksoy
Grup 4: Gülsüm Gençoğlan
Grup 5: Gaye Güldiken
Grup 6: Aslı Tatlıparmak
Grup 7: Güldehan Atış
Grup 8: Aslı Bilgiç
Grup 9: Aslı Vefa Erdemir
Grup 10: Sıla Kılıç Sayar
11:15-11:45 ARA ve hastane binasına geçiş
11:45-12:45 Botulinum toksini uygulama
Moderatör: Müge Güler Özden
Yer: Hastane
Eğitim materyali: Gönüllüler

Eğiticiler:
Grup 1: Aslı Tatlıparmak
Grup 2: Özlem Karadağ Köse
Grup 3: Banu Taşkın
Grup 4: Emin Soyer
Grup 5: Elif Cömert Özer
Grup 6: Ezgi Erdal Özkur
Grup 7: Simin Ada
Grup 8: Sıla Kılıç Sayar
Grup 9: Bircan Şentürk
Grup 10: Demet Çiçek
12:45-13:45 ÖĞLE YEMEĞİ
13:45-14:15 Dolgu uygulamaları (TEORİK)
Eğitici: Burcu Yamangöktürk (Güneş) (OK)
Yer: Anatomi salonu
14:15-16:15 Dolgu uygulamaları (UYGULAMA)
Moderatör:
Gülsüm Gençoğlan
Yer: Anatomi salonu
Eğitim materyali: Yüz maketi

Eğiticiler:
Grup 1: Özlem Karadağ Köse
Grup 2: Şükran Sarıgül Güdük
Grup 3: Sadiye Kuş
Grup 4: Ahu Birol Kocaalp
Grup 5: Gül Yıldırım
Grup 6: Berna Şanlı
Grup 7: Burcu Yamangöktürk
Grup 8: Banu Taşkın
16:15-16:45 Sertifika töreni ve kapanış
ÖNEMLİ TARİHLER